niedziela, 30 grudnia 2012

Banner

Mam do was pewną prośbę, którą nie musicie spełniać, ale możecie. Otóż mam mały pomysł. Jaselle ma otóż i taki awatar:
Zacytuje to co jest napisane na jej prezentacji.
"TAK - możesz skopiować mój avatar i reklamować ZZ na swojej prezce. Nie mam absolutnie nic przeciwko".
Więc wymyśliłam że jeśli jesteś fanem ZZ po prostu skopiuj i wklej ten obrazek na swoją prezentacje.

Pamiętaj! Ithlini to konto na dA, a Jaselle na Howrse! Ithlini i Jaselle to jedna i ta sama osoba! Dlatego jeśli będzie mowa o koncie na Howrse napiszę Jaselle, a jeśli na dA to Ithlini!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz